Tworzymy nowe produkty i technologie stawiając na nowatorskie rozwiązania
 
 
 
Stawiamy na profesjonalistów,
ludzi od lat związanych z branżą IT,
którzy są filarami firmy
Poszukujemy wyzwań technologicznych
i w odpowiedzi na nie oferujemy
nowatorskie rozwiązania
Dostarczamy najwyższej jakości
usługi i produkty w odpowiedzi na
potrzeby naszych Klientów
 
FIRMA

Geneza

Budujemy IT Minds S.A. od połowy roku 2014.
Zaczęliśmy od fundamentów, czyli ludzi od lat związanych z branżą IT, pracujących zarówno w sektorze przemysłowym jak i naukowym. Sukcesywnie działamy na rzecz naszej misji i mając jasną wizję przyszłości.

Misja

Kreujemy i stawiamy na nowatorskie rozwiązania z branży IT. Naszym Klientom oferujemy usługi o najwyższej jakości, tak aby mieli pewność, iż z naszą pomocą osiągną swoje cele.

Wizja

Stawiamy na ludzi, to Oni są fundamentem naszej firmy. Każdy z osobna jest ambitnym profesjonalistą, a razem Tworzymy unikatową strukturę. Zawsze stawiamy na Dialog, czyli „budujemy mosty”. Dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania z branży IT. Łączymy świat nauki i przemysłu – oferujemy realne rozwiązania dla realnych potrzeb. Poszukujemy wyzwań i je realizujemy.

Specjalizacja

Poza szeroką gamą usług informatycznych, spółka specjalizuje się obszarach takich jak pozyskiwanie wiedzy oraz ekstrakcja danych (ang. data mining) dla celów prowadzenia zaawansowanej analityki handlowej. Rezultatem tej specjalizacji jest aktualnie wdrażany projekt (507) 682-5535